ÖzgüN SenaryolaR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÖzgüN SenaryolaR

Buradan aklınızdaki, yazmış olduğunuz senaryolarınızı paylaşabilir ve senaryolar üzerinden yorum yapabilirsiniz...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-)

3 posters
YazarMesaj
***Danna***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Danna***

iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) Empty
MesajKonu: iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-)   iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 4:15 pm

İmpossibLe Love SenarYosuna HoşqeLdiniz Smile

iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2292
TanıTım..!
==> Vanessa Lise son sınıfta sarışın uzun boyLu ve güzeL bir kızdır.
Aşk kızı gibi bir örnekLemesi yoktur yani aŞka iNanmaz deiLde hiç biR zaMan aŞık oLamayacağını
düşüNür. Taki okuLa YakışıkLı,sempatik ve vampir oLan biRi qeLene kaDar.
Vanessa,Ericn vamPir oLduqunu daHa sonRa öqRenicekTir bu ikisi biRbiRine qeRçekTen aşıK oLmuşLardır.Ama biR soRun waRdır VampiR dünYası sırLarını insanLardan qizLemeK ZoRunDadır bu YüzDen Eric Vanessa iLe qöRüşemez yani oNun iyiLiqi için ama vanessa kimSeyi TakmaZ ve EricLe esKisi qiBi oLurLar ama VampiR dünyasının baŞı onLarın düşündüqüNden dahaDa tehLikeLidir bu YüzDen düŞünemiycekLeri birşeY YapıCakTır.
Eric ve Vanessa SaNırım SonSuza deK birbirLerine aŞık oLarak kaLsaLar biLe kavuŞamayabiLirLer..
VanessaNın Eric YokkeN farKLı arKadaşLarı oLabiLir..!
OkumaK isTerseNiz bekLerim burdaKi qizLi soRuLarn cewaPLarın yanıTLarıNı beRabeR okuYup qöRüceZ
Bu AraDa Ben eLif memNun oLdum hePinizLe Smile

MuTsuz soNLa biTen aŞkLarın HiKayeSi..
***Danna***
Hikaye Yorumları İçin
https://senaryocuu-15.yetkin-forum.com/hikaye-yorumlar-f2/mkansz-ak-hikaye-yorumlar-t8.htm

En son ***Danna*** tarafından Salı Ocak 05, 2010 4:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
***Danna***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Danna***

MesajKonu: Geri: iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-)   iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 4:45 pm

KARAKTERLER..

Vanessa..
=)SarıŞın,uzun boyLu qüzeL biR kıZdır. SeNarYonun Ana KaraKterLerindeN BiriDir.
OkuLda Drama böLümünde iLqisi ve becerisi Daha FazLadır.
Lise Son sınıfa qiTmekTedir ve ForKs KasaBasınDa yaşamaKtaDır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) Vanessaio
Eric..
=)Uzun boyLu kumRal Ela renqi qözLeri oLan çok YakışıkLı bir vamPirdir.
VaneSSaya aşıK oLmuştur.Ama Malesef Ondan uZak duRmak ZoruNdaDır.
Lise Son öqRencisidir ve Forks KasaBasıNa Yeni TaşıNmışTır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) Ericc
Edward..
=)HikayeNin sürpRiz biR kaRakTeridir neyLe iLqiLi oLduqunu söyLiyemem çüNkü Hikayede SonRadan oLucakTır ve Ana KaraKterLerDen BiriDir.
Uzun Boylu ve kumRaLdır ve saNırım oda vamPirdir.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2259
Ashley..
=)Esmer uzun boyLu ve qüzeL bir kızDır.
VanessaNın yaKın aRKadaşLarıNdaN biRidir.
Dans iLe iLqiLeniYordur.Lise Son sınıFtadır ve ForkS kaSabasNda yaşaMakTadır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2263
Dean..
=)KumraL uzun boyLu yakışıkLı biRidir.
VanessaNın okuLuna yeNi qeLen bir daNs hoCasıdır.
Forks KsaBasınA yeNi TaşıNmışTır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2264
Alice..
=)KumraL uzun ve düz SaçLı fiZiqi qüzeL oLan bir Kızdır.
VanessaNın yaKın arKadaşLarnDan BiriDir.
ModeLLikLe ilqiLeniyoRdur LiSe Son öqRenciSidir.
FoRKs KasaBasnDa YaşamaKtaDır..
1,5 yıLdır oKuLun en hayLaz en HovaRda çocuqu iLe beRabeRdir.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2265
Emmet..
=)EsmeR uzuN boyLu YakışıKLı biRidiR.
aLice'Le beRabeRdir. qeRçeKten çok hayLaz ve HovaRdaDır.
Ama aLice Azda oLsa oNu düzeLtmiştir.
aLice'yi qeRçekten sevmeKteDir.
Lise Son öqRenCisiDir ve Forks KasaBasınDa yaşaMakTadır KasaBadaKi Şef BabaSıdır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2267
Zoey..
=)KumraL qüzeL bir kıZdır.
VaNessaNın ArkadaşLarındaN biRidir.
BiraZ psiKopaT bir kıZdır ama özüNde qeRçekTen iyi BiRidir.
Sesi çK qüzeLdir ve Bu yüZden müziKLe iLqiLenmeKteDir.
LiSe Son öqRenciSidir.
FoRKs KasaBasnDa YaşamaKtaDır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2268
Chace..
=)UzuN boyLu kumRal çok Tatlı biRidir.
ZoeYe aşıKtır asLında Zoeyde oNa Karşı birŞeyLer hisseTmeKtedir.
Lise Son öqRencisidir. ForKs kasaBasınDa yaşamaKtaDır ve OkuLuN müDürü BaBasıDır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2269
Jessica..
=)SarıŞın uzuN boyLu ve qüzeL bir kızDır.
Ama iYi oLduqunu söyLeyemiyCem. VaneSSa ve ArKadaşLarıNa düşMan biRidir.
OkuLda BabaSı müDür YarDımcısı diye BiraZ raHat DawRanan bir ArkaDaşTır.
MüziK iLe iLqiLeniyoRdur sesi qeRçekTen qüzeLdir.
Lise Son öqRenciSidir. ForksTa YaşamaKtaDır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2271
Katie..
=)OrTa boyLu kumRal çok qüzeL oLmayan ama Çok havaLı oLan qıCık bir Kızdır.
Jess iLe TakıLmakTadır.TiyaTro ve oyunCuluk aLanLarı iLe iLqiLeniyoRdur Vanessa iLe
Drama sıNıfında oKumaKtaDır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2277

İsabelle..
=)OrTa boYlu SarıŞın qüzeL bir Kızdır ama hiçTe iyi Biri DeqiLdir.
Jess ve Kati iLe takıLmakTadır ve aNNesi okuLda Drama hoCasıdır.
Dansçı oLmak isTediqi iÇin Ash. iLe aynı sınıFtaDır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2278
Nate..
=)Uzun boyLu TatLı biRidir.
OkuLa yeNi qeLen biRine aşıK oLucaKtır.
TakıLdıqı kişiLer Emmet ve aRkadaşLarıdır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2280
Ginny..
=)Uzun boyLu ve kumRal qüzeL bir Kızdır.
oKuLa yeni qeLen daNs HocaSının KardeŞidir.
ModeL oLmak istiYordur.OkuLda iLk qöRdüqü qüNden beRi NaTe'e aşıK oLmuşTur
Tabi biLmez karŞındaKininDe oNa aşıK olduqunu Smile
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2283
Bella..
=)Uzun BoyLu saRışın qüzeL biriDir.
VanessAnın abLasıdır Los AnqeLesta üniVersiTe okumaKtaDır.
UçuK Kaçık biRidir ama Vanessa onu qeRçekten çok sevmeKtediR.
ÜniveRsite 3.sıNıfTadır Los anqeLesTa YaşamaKtaDır.
iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) 2288
***Danna***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Danna***

MesajKonu: VANESSA! (--1.BÖLÜM—Part_1)   iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) Icon_minitimeÇarş. Ocak 06, 2010 1:17 pm

VANESSA! (--1.BÖLÜM—Part_1)
Aman tanrım!
Yine qeç kaldım ayy ne kadar ağır bir uykum var ilk ders bitmiştir bile dünde böyle oldu okula qitmedm ama buqn gitmem qerk yoksa annem beni öldürürL
Kalktım ve acele etmeden qiynmeye başladım nasıl olsa ilk derse qiremezdim bayan swan beni asla derse almazdı. J
Banyoya qirip dişlerimi fırçaladım daha sonra saçımı yıkayıp düzleştirici yaptım ve odama dönüp qiyindim pek sık olmaya bir giysiydi bu ama napıyım yani defileye qitmiodum sonuçta!
Telefonuma baktım Zoey ve Ashleydn mesaj vardı ‘’kalksan artık diyorum’’ demişti Ashley
Zoeyde ‘’Kalk Artık yine qeç kaldın ‘’ demişti bi kerede aramış ama ne kadar derin uykum olduğunu bilmeden sanırım bi ses dahi duymamıştm J
Neyse mutfağa geçtim bizimkiler işlerine dağılmışlar. Annem bir mağazada genel müdür babam ise lisede beden hocası ablamda loş Angeles’te üniversite okuyor.
Neyse ailemi boş verelim şimdi J
Mutfakta bişiler atıştırdım ve hızlı bi şekilde merdivenlerden inip sokak kapısını kitlediktn snra koşarak arabama bindim. Gümüş gri bir Volvo almıştı babam bana bu sene lise sona qeçtim diye J
Arabayı hızla çalıştırdım ve 100 kusur kilometreyle okula vardım tabii ki ashley, zoey ve Âlice arabalarını park edip derse qirmişlerdi benim qittiqimin 5 dakika sonrası zil çaldı ve bizim kızlar benim oturduğum masaya doğru geldiler yanlarında şirin iyi birine benzeyen bir kız wardı ama tanımıyordum kendilerini J
‘’ Selam kızlar !‘’ dedim sevecenlikle
‘’ Selam Uykucum benim ‘’ Dedi Ashley ve yanağıma bir öpücük kondurdu bende onu öptüm.
‘’ Selam canım ‘’ dedi Zoey bana göz kırparak J
‘’ Selam tatlım ‘’ dedi Âlice ve ‘’ Seni Ginny ile tanıştırayım ‘’ dedi yanlarındaki kızı göstererek.
‘’ Selam Ginny ‘’ dedim sıcakkanlı görünmeye çalışıyordum aslında pekte zor deqil kız çok iyi bir şekilde (aynı zamanda içtenlikle) gülümsedi J
‘’ Selam Vanessa tanıştıqıma memnun oldum ‘’ dedi ve oda masaya oturdu.
‘’ EE buqün neden qeç kaldın uykucum ?’’ Dedi Ashley
‘’ Şey… Saati duymamışım sanırım xS ‘’ dedim mahcup bi şekilde gülümsiyerek J
‘’ Sana yeni bir saat alıcam Kris böyle olmaz derslerden geri kalıyorsun bide bu geç kalmaların annen bilmiyor diymi? ‘’ Diye sordu Âlice
‘’ Şey bakın tamam saatimi yeniliycem bi daha böyle bişi olmuycak ve annemde bilmiycek anlaştıkmı? ‘’
‘’ Anlaştık ‘’ Dediler gülerek J
‘’ ee Ginny sen nerden geldin ? ‘’ Dedim
‘’ Kanada’dan geldim abimle yaşıyorum ve oda dans hocası buradan güzel bir teklif alınca bende buraya gelmek zorunda kaldım. Ama burası hoşuma gitti ‘’ dedi gülümseyerek J
‘’ EE hoşqeldn o zaman canım,Bu arada abin bu okulda hocamı? ‘’ diye sordum şaşkınlıkla
Benim soruma Ginny’den önce Ashley cevap verdi. ‘’ Evet, canım benim dans hocam olucak kendileri bugün tanışıcam inşallah kendileriyle ‘’ dedi gülerek
‘’ Hmm ‘’ diyebildim sadece ve o sıradada zil çaldı hepimiz İspanyolca dersinin yapıldığı sınıfa yol aldık.
Sıralarımıza geçerken geçen yıl sadece bir hafta çıktığım Mike Newton benden sanırm hala karşılık bekliyordu bana el salladı ve göz kırptı bende ona el salladım hemen kendimi derse verir gibi davranmaya çalıştım.
Zil çaldı ve böylelikle İspanyolca derside bitti bizde kızlarla havanın güzel olduğuna karar verdik ve buqün alışverişe çıkmak için plan yaptık.
‘’ Sende gelirsin diymi Ginny? ‘’ diye sordum ben gülümseyerek
‘’ Tabii çok isterim ‘’ dedi gülümseyerek
Zil çalınca ben drama salonuna Ashley dans salonuna Zoey müzik odasına Alice ve Ginny ise modellik derslerine qirdik. Bu ders hepimizin seçmeli dersleriydi ben oyuncu olmak istiyordum ashley dansla ilgileniyor zoeyn sesi mükemmeldr oda müzikle meşgul Alicinde fiziği güzel olduğu için manken olmak istiyor aynı şey Ginny içinde geçerli tabii J
Neyse drama sınıfına qirdiğimde her zamanki bayan hale masasındaki kâğıtları karıştırıyordu içeri girdiğimde sınıfta iki kişi vardı profesör hale beni görünce yanına çağırdı ve bende acele ederek gittim.(aslında ben biraz sakarımdrda xS)
‘’ Merhaba Vanessa Buqün nasılsın?’’dedi
‘’ İyiyim profesör siz nasılsınız?’’ dedim
Gülümseyerek ‘’ çok iyiyim ama eğer teklifimi kabul edersen daha iyi olacağım’’ dedi
Şaşkınlık içinde’’Ne teklifi bayan hale?’’
‘’ Romeo ve Juliet oyununda Juliet olmanı isteyebilirmiyim?’’
Şaşkınlık ve sevinç sesimi değiştirmişti. ‘’ Ah.. Gerçekten mi? Bu beni çok mutlu eder ‘’ dedim heycanla.
‘’Biliyorum tatlım sınıfta bu rolü en mükemmel derecede yapabilecek tek sen varsın ‘’ dedi gerçekten sıcakkanlı gülümsemesiyle.
‘’ Teşekkürler Hocam ‘’ dedim.
‘’ Rica ederm neyse haydi yerine geçte Romeo’yu seçelim. ‘’
Ayy inanmıyorum acaba Romeo’yu kim oynayacaktı çok meraklıydım aman kim oynarsa oynasın demeye çalıştım kendime ama merakım geçmedi.
Profesör Hale tam konuşmaya başlıyordu ki kapı çalındı

-----------------------SON----------------------------
*Robsten*
Co Adminler
Co Adminler
*Robsten*

MesajKonu: Geri: iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-)   iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 1:44 pm

merhaba cnm senaryon cok güzel hele karakterlere bayildim Very Happy:D:D

1bölümü okudum ve cok güzeldi cnm cok beyendim devamini bekliorum kuzumm
ellerine saglik cnm Very Happy
_ela_94
Co Adminler
Co Adminler
_ela_94

MesajKonu: Geri: iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-)   iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 1:50 pm

Yorumlarınızı senaryo yorumları bölümüne yapın
***Danna***
Süper Moderatör
Süper Moderatör
***Danna***

MesajKonu: MELEK! J (--1.BÖLÜM=Part_2--)   iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-) Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 3:38 pm

MELEK! (--1.BÖLÜM=Part_2--)

ve içeriye mükemmel biri girdi
Hatta sanırım bir melek girdi. Gülümseyişi özür diler gibiydi ‘’ Pardon burada yeniyim ve sınıfı bulamadım’’ dedi Ayy ne mükemmel biri bu çokta nazik ve tatlı J
Baya da asil görünüyor üstünde krem bej rengi göğüs kaslarını ortaya çıkaracak kadar dar bir yün kazak altında (eminim markadır ) kot pantolon ve ayağında adidas çok şık spor ayakkabılar saçları dağınık ve tatlılığına tatlılık katıyor bence J
‘’ Sorun değil canım bizde daha yeni başlıyorduk ismin nedir ? ‘’
Melek gülümseyerek ‘’ Eric Night ‘’ dedi
‘’ Gel Erikcm Vanessanın yanı boş ’’ dedi ve benim oturduğum sırayı gösterdi ve o an kalbim duracak falan sandım J
Gülümsemeye çalıştım ama yüzümde heyecan ve şaşkınlık olduğuna emindim.
Melek (yani: Eric) Yanıma oturdu yüzünde hafif bir gülümseme vardı bende gülümsedim ve
‘’ merhaba ben Vanessa! ‘’ dedim
‘’ Memnun oldum Vanessa’’ dedi gülümseyerek gülümsemesi mükemmeldi.
Daha sonra yine kendimizi derse verdik.
‘’ Bu sene Romeo ve Juliet oyununu sergileyeceğimizi biliyorsunuz, Ve JulieTin kim olucağına karar verdim ‘’ dedi gülümsedi ve bana bakarak ‘’Vanessa Julietmiz olucak’’dedi
Benim kalbim durucak gibi oldum sınıf alkışlamaya başladı yanımdaki melekte (yani Ericte) alkışlıyordu gülümsedim gerçekten mutlu olmuştum bu haberi ve Erici kızlara anlatmak için deliriyordum J
‘’ Ve ‘’ dedi. ‘’ Eric aramıza yeni gelmiş olabilirsin ama senin önceki okulundaki başarıları duydum ve hoşuma gitti,Romeo rolünde Krise eşlik edebilir misin?’’
Kalbim tamamen durmuştu artık ben Julietm bunu anlamıştım ve karşımdaki bu mükemmel melekte(ERİC) Romeomu olucaktı yani? mükemmeL!
‘’ Büyük bir zevkle kabul ederim’’ dedi yanımdaki melek
Ve o sırada zil çaldı Profesör hepimizi serbest bıraktıktan sonra ‘’ Tebrik ederim ‘’ Dedim yanımdaki meleğe ( Erice)
‘’ Teşekkürler bende seni tebrik ederim ‘’ Dedi gülümseyerek
Bende gülümsedim ve sınıftan çıkışını izledim bir şeye takılmıştım meleğin yüzü (yani ericn yüzü ) Baya bir beyazdı bu çocuk hiçmi güneşlenmiyordu acaba?
Kendime geldim ve kızların beni dışarıda beklediğini hatırladım tam bahçeye çıkıyordum ki zil çaldı ouff kızlara sonra anlatmak zorundaydım biyoloji dersine benimle birlikte sadece Ashley giriyordu en azından ona anlatırım diye mutlu oldum.
Biyoloji sınıfına doğru yürüdüm ve arkamdan biri seslendi döndüm ve Ginny’i karşımda gördüm.
‘’ Merhaba Ginny ‘’ dedim
‘’ Merhaba Vanessa biyoloji sınıfının nerde olduğunu biliyor musun?
‘’ aa.. Evet, bende oraya gidiyordum hadi benimle gel ‘’ dedim
Yürümeye başladık ‘’ ee okula alışabildinmi? ‘’ diye sordum kafamdan meleği çıkarmaya çalışıyordum başka şeylerle ilgilenirsem çıkar diye düşünüyordum o sırada sınıfın kapısına girdik ve benim melek ( yani Eric ) sırada oturuyordu defterine bişiler yazıyordu sanırım
Ginny bişiler diyordu ama onu duyamadım sonra kendime geldim ve sıraya oturdum.
‘’ Yine merhaba Eric ‘’ dedim
Başını kaldırdı Yüzü sakindi beni görünce gülümsedi ‘’ merhaba Vanessa ‘’ dedi.
O sırada bizim gıcık ama tatlı hocamız Matilda sınıfa girdi.
‘’ Herkese günaydın ‘’ dedi gülümseyerek.
‘’ içlerimizde yeni öğrencilerimiz var tanışalım bakalım ‘’ dedi sıcakkanlı gülümsemesiyle.
Önce Ginny tanıttı kendini daha sonra Eric tanıttı ve derse koyulduk.
Pek dinlediğimi söyleyemeyecektim defterime bir şeyler yazıp çizdim.
Zil çaldı evet son derste bitti ve Ginny ile birlikte bahçeye kızların yanına yürüdük.
Arabalara ayrılırken saat 15.00 için planlaştık.
Eve gittim evde kimse yoktu rahattım yani.
Odama girdim ve duş aldım çıktım giyinmek istemedim üstüme askılı bir elbise geçirdim daha 2 saatim vardı nasıl olsa mutfağa gittim televizyonu açtım ve bişiler atıştırdım akşamdan lazanya kalmıştı tabağıma aldım masaya koyup yemeye başladım o sırada da televizyon izlemeye başladım yemek bitince bulaşıkları makineye attım televizyonu kapadım ve odama çıktım. Leptapımı açtım ve maillerime baktım daha sonra ‘’Stone Sour’n-Bother’’ şarkısını açtım ve dolabımdan kıyafet çıkarmaya başladım sonunda ne giyeceğime karar verdim.
Kot pantolon ( Ericin kotuyla aynı renk olanı )
Çapraz askılı siyah dar bir badi ve gri bir kolye taktım.
Saçlarımı düzleştirdim ama aralarında dalgalarda kaldı hoş olmuştu. Ayağıma siyah converslerimi giymeye karar verdim kulaklarımı gümüş kare şeklindeki küçük küpelerimi taktım son bir saçımı düzeltim ve gri çantama eşyalarımı koymaya başladım. bu sırada bilgisayarı kapadım ve odamdan çıktım Ashley telefon etti ‘’ Ben hazırım ve evden çıkıyorum Lime cafede buluşalım ‘’ dedi
‘’Tamam, canım bende şimdi çıkıyorum ‘’ dedim.
Ve telefonum arabaya bindiğimde yine çaldı arayan bu sefer annemdi.
‘’ Selam Anne!’’ dedim
‘’ Selam hayatım napıyorsun? ‘’ dedi
‘’ Hiç arabamdayım kızlarla buluşup alışveriş edicez sen nasılsın ? ‘’
‘’ İyiyim bende tatlım eğlenmenize bakın öptüm çok seni bye!’’
‘’Tamam anne bende öptüm Bye!’’
Daha sonra arabayı çalıştırdım ve Kafeye yol aldım oraya vardığımda Zoey hariç herkes gelmişti.’’ Selam Ginny, Ashley ve Âlice ‘’ dedim onları öperek.
‘’Hepsi ‘’selam’’ dedi
Zoeyi beklerken birer kahve içtik 2.kahveleri içerken Zoey geldi arabası arızalanmıştı.
Oda bir kahve içti ve kalktık yürümeye başladık ve mağazalara girdik.
Bir sürü şey aldım akşam yemeğine evdekilere gelemiyceğimi haber verdim kızlarla mükemmel bir akşam yemeği yedik ve hepimiz evlerimize dağıldık.
Eve geldiğimde bizimkiler TV izliyordu yorgun olduğum için ‘’ selam anne ve baba ayrıca iyi geceler’’ dedim annem ve babam güldüler ve ‘’iyi geceler’’ dedi.
Odama çıktım ve aldığım şeyleri kenara koydum üstüme gri eşortman altımı ve siyah kısa kollu tişörtümü giydim ve mutfağa gittim Su kaynattım ve kendime nescafe yaptım.
Odama çıkarken Annem ‘’ Neler aldın ‘’ dedi merakla (alışveriş hastalığımı annemden almışım) J
‘’ Yarın gösteririm şuan çok yorgunum ikinizide öptüm’’ dedim ve odama çıktım
Bilgisayarı açtım ‘’Maron 5-She will Be Loved’’ şarkısını açtım ve aldıklarımı dolaba yerleştirdim ve bilgisayarın başına geçtim maillerime baktım ve Ashley ile msn’de sohbet ettim. (ona EricTen bahsettim ve oda bayıldı bu hikâye ayrıca JULİET rolü içinde çok sevindi. Bugünkü yoğunluktan kızlara ne Erici nede Rolümden bahsedememiştim ama eminim Ashley hepsine bahsederdi J) Face’teki fotoraflarıma baktım buqün biras fazla fotoraf çekilmiştik Ashley hepsini Facebook’a hemen koymuş J
Bazılarına yorum yaptım ve uykumun çok geldiğini fark ettim ve yarın okul yoktu! Yaşasın yarın bayabir uyuyabilirdim gerindim ve bilgisayarı kapadım telefonumu sarja koydum ve yattım. Rüyamda Meleği gördüm mükemmeldi ama rüyamdaki melek bir Vampirdi!

--------------------------SON-----------------------------

L RÜYANIN ETKİSİ L (--2.BÖLÜM=Part_1)

Rüyamda benim melek (yani ERİC) köpek dişleriyle karşımdaki MİKEYI ısırıyordu. MİKE için üzüldüğüm söylenemez ama ERİCN vampir olması beni baya bir ürkütmüştü nefes nefese kalktım saat 10.00dı. Ve bütün uykum gidince bende tuvalete gittim. Saçım çok kabardığı için duşa girdim 20 dakika duştan çıkmadım. Çıktıktan sonra dişlerimi fırçaladım. Ve odama gittim üstüme bir gecelik geçirdim ve bilgisayarı açtım o sırada saçlarımı taradım ve bugün dalgalı olmasını istediğim için iki tane ördüm. Bilgisayarın başına geçtim kızların hepsi açıktı ve iletilerinde ‘’ Uykucu kalk artık çatlıyoruz meraktan’’ yazmışlardı.
Lanet olsun! Ashley her şeyi anlatmış sanırım L
Çevrimiçi yaptıktan sonra ilk yazan ASHLEY oldu.
‘’ Nerde kaldın ?’’
‘’ Uyuyordum ASH.’’
‘’ Hmm.. Kızlar senin yerine beni soru yağmuruna tutuyor delirmek üzereyim!’’
‘’ Sende onlara anlatmasaydın şimdi benimde anlatacak havam yok L ‘’ dedim ve o sırada bir titreşim geldi Tabii ki Zoeydi.
‘’ Anlatı omusun yoksa kafanı kırmamımı istiyorsun J ‘’ dedi beni güldürmeyi başarmıştı.
Hiç bir şey yazmadan kızları topluya aldım ve
‘’ kızlar bize kahvaltıya gelsenize evde kimse yok hem size anlatırım ERİCİ olur mu?’’ dedim.
‘’ olur ‘’ dediler
‘’ Şey.. GİNNY’İDE çağıralım mı? ‘’ dedi ASHLEY
‘’ Tabi ki ‘’ dedim ve msn’mi kapattım.
Üstüme geçen sene baya bir para yatırdığım orijinal ADİDAS eşortmanlarımı giydim.
Saçlarım hala örülüydü hoş göründüğü için öyle bıraktım ve mutfağa indim. Rüyam hala aklımdaydı ‘’ aman sadece saçma bir rüyaydı ‘’ dedim sesli bir şekilde beni rahatlatır diye düşünmüştüm. Çay suyunu koydum ve başladım kahvaltı hazırlamaya yarım saat geçtikten sonra ( o sırada bende TV izlemeye koyulmuştum ) Zil çaldı ve gelen ASHLEY ve GİNNY’Dİ.
‘’ Selam kızlar hoş geldiniz ‘’ dedim onları öperek.
‘’ hoş bulduk uykucum benim ‘’ dedi ASH. Beni öperek.
‘’ Hoş bulduk ‘’ dedi GİNNY gülümseyerek.
ASHLEYDE benim gibi spor takılıyordu. ASHLEY; siyah ADİDAS eşortman altını ve üstüne de Siyah askılı bir tişört giymişti ayağında spor ayakkabılar vardı J saçları da salıktı.
GİNNY ise; Gri dar paça kotunu giymişti. Üstüne siyah hafif tunik şeklinde askılı bol bir bluz giymişti ayağında da siyah dize kadar uzanan çizmeler vardı saçları her zamanki gibi düz ve salıktı. Güzel olmuştu bence J
Neyse kızlarla mutfağa geçtik ve masaya oturduk.
‘’ ee ben her şeyi biliyorum kızlar gelince konuşacaksın her halde ‘’ dedi ASH. Sinsi Sinsi gülerek J
‘’ Evet ‘’ dedim.
‘’ Şu ERİC Biyoloji sınıfındaki yeni gelen çocuk değimli ‘’ dedi GİNNY
‘’ Evet, ne kadar yakışıklıydı dimi? ‘’ dedim hevesle
‘’ Eh işte pek tipim değil biraz ürkütücü ‘’ dedi GİNNY J
‘’ Evet, kabullenmeliyim biraz ürkütücü ‘’ dedim gülerek
‘’ Aa keşke biyoloji dersini ekmeseydim şimdi meraktan çatlamazdım ‘’ dedi ASH. Üzgün bir hava vererek J
Güldüm J
Zil çaldı ve Gelen ALİCETİ.
‘’ Günaydın canım ‘’ diyerek yanağıma bir öpücük kondurdu.
‘’ Günaydın hayatım ‘’ dedim ve onu da öptüm.
Kıyafeti çok hoştu benim tarzım olmasa da ALİCEE yakışmıştı.
Beyaz dar paça kot vardı üstünde mor fileli biraz tatlı gösterecek strablez bluz vardı. Siyah saçları uzun ve parlıyordu çok hoş görünüyordu ayağında beyaz NİKE ayakkabıları vardı güzel olmuştu.
Onu da mutfağa aldım ve girer girmez
‘’ Anlat hemen! ‘’ dedi heyecanla
‘’ bekleyelim de ZOEYDE gelsin on kere anlatmak istemem ‘’ dedim gülümseyerek ve o sırada yine aklıma rüya geldi ve irkildim.
Düşüncelerimden zil sesi çıkardı ve kapıya doğru ilerledim.
Gelen tabii ki ZOEYDİ.
Dar paça kot vardı altında üstünde ise beyaz askılı üstünde KİSS ME yazan bir tişört vardı saçlarını salmıştı hoş görünüyordu ayağında beyaz ADİDAS ayakkabıları vardı.
‘’ Günaydın tatlım ‘’ dedi öperek
‘’ Günaydın canım’’ dedim onu öperek
Ve içeri girdik masayı tamamen hazırlayınca başladık kahvaltı etmeye o sırada ben her şeyi anlattım ve kurtuldum J
‘’ Bugün napıoruz ‘’ dedi ASH. Bulaşıkları makineye atarken.
‘’ bilmem ‘’ dedim gerçekten bilmiyordum J
‘’ Sinemaya gidelim mi ? Dün NEW MOON filmi vizyona girdi ‘’ dedi ALİCE heyecanla
NEW MOONU çok severdim gerçekten orda ki EDWARD CULLEN tam benlikti.
Ve benim meleğe (yani ERİCE) çok benziyordu J
‘’ Süper olur ‘’ dedim
Diğerleri de bana katılan sesler çıkardı.
‘’ Ben giyineyim de çıkalım ‘’ dedim kızlara
‘’ Bende senin odanda giyinicim uykucu ‘’ dedi elindeki torbayı göstererek J
‘’ Tamam ‘’ dedim diğer kızlarla birlikte odama çıktık odam topluydu ÂLİCE, ZOEY ve GİNNY bilgisayarın başına geçtiler ve bende dolabımın başına ASH. TE giyiniyordu.
Siyah mini eteğimi giydim gri muz külotlu çorapla birlikte üstüme de gri kısa kollu ‘’TAKE MY HAND’’ yazan tişörtümü giydim çok severdim bu tişörtü. Ayağıma siyah dize kadar uzun çizmelerimi giydim ve banyoya gittim saçımı açtım dalgalar çok hoştu sadece kırpmalarımı düzleştirdim. Dalgalara hafif jöle sürdüm siyah kalem çektim rimel sürdüm parlatıcımı sürdüm ve ‘’ DAVİDOV’’ adlı parfümümü sıktım ve kızların yanına döndüm.
ASHLEY hazırdı bile o kısa mini kot elbisesini giymişti içinde strablez beyaz tişört vardı. Külotlu çorabı da beyazdı ayağınada siyah uzun converslerini giymişti. Makyajını yapmıştı.
‘’ Hazır mısınız? ‘’ diye sordu ZOEY
‘’ Ben hazırım ‘’ Dedi ASH. Bende başımı salladım ve odadan çıktık gri çantamı aldım ve arabalara doğru yol aldık.
‘’ Beni takip edersiniz ‘’ Dedi ÂLİCE
‘’ Tamam ‘’ dedik hepimiz.
O sırada telefonum çaldı ve araya Profesör Hale’yi.

-----------------------------------SON----------------------------

iмpossiвLє Loωє (-iмкaηsız aşк-)
1 sayfadaki 1 sayfası